Nastavení cookies

Dnešní sleva (23.7.2024) jazykových kurzů

390 Kč
Co nabízí

jazyková škola cloverleaf ostrava

Jazyková škola Cloverleaf Ostrava

Tradice a záruka kvality. Na trhu působíme od roku 1993. Široký výběr kurzů – umožňuje co nejpřesnější zařazení dle aktuální úrovně studenta a výběr nejvhodnějšího dne dle jeho časových možností. Kvalitní lektorský tým včetně rodilých mluvčích – naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jsou na ně kladeny zvýšené nároky za účelem udržení vysokého standardu kvality výuky. Vynikající technické zázemí – učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, prostorovým zvukem a WIFI připojením na internet.

Profesionální personál – k dispozici studentům je studijní oddělení, course manager, metodik a správce knihovny. Výuka nejen v Ostravě – máme pobočky v Praze a Brně, ale bez problémů zajistíme výuku i v Opavě, Frýdku-Místku či jiných městech. Moderní učební materiály – sledujeme nejnovější trendy a naše knihovna se neustále rozrůstá o nové tituly. Systém hodnocení podle Evropského referenčního rámce – používáme testy, které jsou běžné v celé EU.

Jazykové kurzy angličtiny v Ostravě

Kurzy anglického jazyka vyučujeme v naší jazykové škole jíž více jak 20 let. Máme dlouholetou praxi a vybudovaný velice kvalitní lektorský tým. Věříme, že individuální přístup ke všem našim studentům a klientům, je ten správný. V naší škole vytváříme prostředí pro efektivní a rychlou výuku jazyků, zejména angličtiny.

Nabízíme velké množství kurzů angličtiny pro veřejnost. Je možné chodit na kurzy dopoledne i odpoledne. Naši studenti mohou navštěvovat jazykové kurzy obecné angličtiny nebo se připravovat na složení mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge (B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced). Velmi oblíbené jsou naše jazykové kurzy angličtiny s native speaker (rodilý mluvčí). V naší jazykové škole si určitě vyberete kurz, který Vám bude vyhovovat. Naše jazykové kurzy angličtiny jsou nejenom přínosné, ale i zábavné.

Virtuální prohlídka jazykové školy Cloverleaf

Klikněte pro otevření virtuální prohlídky
zobrazit ve velkém rozlišení

KDE NÁS NAJDETE


 
49°48’21.094”N
18°14’45.388”E
Tramvají:
č. 2, 3, 7, 11, 12, 13, 17, 18