Nastavení cookies

Dnešní sleva (23.5.2024) jazykových kurzů

1000 Kč

Možnosti platby | Cloverleaf

Kartou online

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Rekapitulaci své objednávky obdržíte emailem.
Jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet, pošleme Vám emailem potvrzení.
Vaše karta musí mít povolenou platbu na Internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný.

eKonto

Po dokončení objednávky budete přesměrováni do klientského systému Raiffeisenbank. Rekapitulaci své objednávky obdržíte emailem.
Jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet, pošleme Vám emailem potvrzení.

Převodem na účet (fakturou)

Bankovní spojení: 6290700001 / 5500

Emailem obdržíte rekapitulaci objednávky, kde najdete částku, číslo účtu a variabilní symbol. S těmito údaji prosíme proveďte svou platbu. Do poznámky k platbě uveďte jméno studenta, který bude kurz navštěvovat, v případě platby fakturou na firmu v přihlášce vyplňte fakturační údaje – přesný název firmy a IČO.
Jakmile obdržíme Vaši platbu na náš účet, pošleme Vám emailem potvrzení.
V případě této formy platby NELZE uplatnit slevu 100 Happy Days.

Hotově / kartou na pokladně

Platba v hotovosti nebo platební kartou na studijním oddělení. Aktuální provozní dobu studijního oddělení naleznete v sekci Kontakty.
Cena kurzu se slevou 100 Happy Days uvedená ve Vaší on-line přihlášce v tomto případě není závazná, protože sleva se každým dnem snižuje o 10 Kč. Aktuální sleva 100 Happy Days Vám bude poskytnuta v den, kdy kurz uhradíte.

Spotřebitelský úvěr

Při zvolení platby spotřebitelským úvěrem obdržíte emailem informace, jak postupovat při žádosti o úvěr po telefonu. Během pár dní budete informováni o schválení úvěru a vyzváni k podpisu smlouvy na studijním oddělení školy. Dále je spotřebitelský úvěr splácen pravidelnými měsíčními splátkami.

Systémem Benefitů

Vytvořte svou objednávku na odpovídající webové stránce (Benefit, Benefit Plus apod.) a vygenerované údaje nám prosím zašlete, aby došlo ke spárování Vaší objednávky.
Jakmile obdržíme platbu na náš účet, pošleme Vám emailem potvrzení.