Nastavení cookies

Dnešní sleva (23.7.2024) jazykových kurzů

390 Kč

Přehled učebnic | Cloverleaf

Učebnice všeobecné angličtiny – úroveň začátečníci až pokročilí

English File (3rd edition)


V kurzech: Pomaturitní studium, Denní studium, Kurzy pro veřejnost

Moderní učebnice se spoustou zajímavých aktivit a poslechů zaměřených na komunikaci v anglickém jazyce již od nejnižších úrovní. Krátké lekce se spoustou zajímavých témat jsou zárukou, že v rámci hodin proberte všechno důležité. Poslední část každé lekce se zaměřuje na praktická témata od objednávky v restauraci na úrovni začátečník po vyřizování stížností na úrovni středně pokročilý. Učebnice je atraktivně zpracovaná s přehledem gramatiky a nejdůležitější slovní zásoby na konci a samozřejmostí je rovněž anglicko-český slovníček. Pracovní sešit obsahuje doplňková cvičení a je opatřen CD-ROMem, na kterém se můžete otestovat, procvičit si výslovnost, či podívat se na krátké filmy. New English File je učebnice se vším, co potřebujete. Lepší titul na trhu momentálně nenajdete!

english-file-third-edition.jpg

 

Face 2 Face


V kurzech: Kurzy pro veřejnost, firemní a individuální výuka

Učebnice face2face je určena dospělým uživatelům angličtiny a je postavena na principu komunikativního učení. Využívá nejmodernějších metod a praktik k osvojení komunikačních dovedností pro použití ve skutečných každodenních situacích. Výklad a procvičování slovní zásoby a gramatiky je ve vzájemně vyváženém poměru; značný důraz je kladen na poslech a mluvení, kde se pracuje především s obecným a hovorovým jazykem, jak jej rodilí mluvčí slyší a užívají v reálných každodenních situacích.

Face 2 Face.jpg

 

Učebnice pro přípravu na mezinárodní zkoušky

Pro přípravu na mezinárodní zkoušky jsme také vybrali nejlepší dostupné učebnice na trhu. Učebnice rozvíjejí všechny potřebné kompetence i okruhy slovní zásoby. Samozřejmostí jsou přehledné informace ke zkouškám včetně studijních tipů, jak se co nejlépe připravit. Rozšiřuje a upevňuje slovní zásobu, posiluje znalosti mluvnice a rozšiřuje jazykové dovednosti a povzbuzuje sebevědomí studentů. Kombinuje obecnou komunikativní angličtinu s typy aktivit, které procvičují speciální dovednosti nutné pro úspěšné zakončení zkoušky.

 

Complete PET / First / Advanced

V kurzech: Pomaturitní studium, Denní studium, Individuální výuka

Complete PET, First a Advanced jsou učebnice z nakladatelství Cambridge University Press, které je jediným vydavatelem oficiálních přípravných materiálů a učebnic ke zkouškám Cambridge English. Učebnice se používají v pomaturitním a denním studiu a poskytují kompletní přípravu na zkoušky B1 Preliminary, B2 First a nebo C1 Advanced vytvořenou odborníky Cambridgeské univerzity. Jsou to nejautentičtější přípravná učebnice k dispozici, která tématicky  pokrývá všechny části zkoušky. Učebnice obsahově vychází z tzv. Cambridge Learner Corpus (databáze nejčastěji používaných slov, frází a obratů v anglickém jazyce, včetně obvyklých chyb) a kromě typových cvičení ve formátu zkoušky je součástí knihy i jeden úplný zkouškový test. Student’s book s odpověďmi obsahuje CD-ROM plný interaktivních cvičení, která umožňují studentům zaměřit se na svou konkrétní obtížnost a pracovat svým vlastním tempem.

Complete series.png

 

Compact First / Advanced

V kurzech: Přípravné kurzy ke zkouškám (roční, 3-měsíční, týdenní), Individuální výuka

Compact First a Advanced jsou učebnice z nakladatelství Cambridge University Press, které je jediným vydavatelem oficiálních přípravných materiálů a učebnic ke zkouškám Cambridge English. Učebnice se používají v přípravných kurzech ke zkoušce a poskytují kompletní přípravu na zkoušky B2 First a nebo C1 Advanced vytvořenou odborníky Cambridgeské univerzity. Jsou to nejautentičtější přípravná učebnice k dispozici, která tématicky  pokrývá všechny části zkoušky. Učebnice obsahově vychází z tzv. Cambridge Learner Corpus (databáze nejčastěji používaných slov, frází a obratů v anglickém jazyce, včetně obvyklých chyb) a kromě typových cvičení ve formátu zkoušky je součástí knihy i jeden úplný zkouškový test. Student’s book s odpověďmi obsahuje CD-ROM plný interaktivních cvičení, která umožňují studentům zaměřit se na svou konkrétní obtížnost a pracovat svým vlastním tempem.

Compact First.jpgCompact Advanced.jpg

 

Business Benchmark

V kurzech: Obchodní angličtina

Business Benchmark je třístupňová učebnice, která je ideální jak pro kurzy obchodní angličtiny bez zaměření na certifikát, tak i jako kvalitní materiál pro přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky Business English (Cambridge English: Business). Učebnice vás připraví na všechny typy cvičení, které se ve formátu mezinárodních cambridgeských zkoušek objevují, a to v kontextu zajímavých lekcí s tématy z každodenního prostředí firem. Učebnice je k dispozici na různých úrovních - Business English Preliminary (úroveň B1), Business English Vantage (úroveň B2) a Business English Higher (úroveň C1).

Business Benchmark.jpg