Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (19.7.2019) jazykových kurzů

440 Kč

Služby pro studenty

Parkoviště

Všichni studenti JŠ Cloverleaf mají po dobu svého studia možnost zdarma parkovat na parkovišti na nádvoří školy. Parkoviště je oplocené a přístup je přes elektricky ovládanou bránu. Vaše mobilní číslo pracovníci našeho studijního oddělení zavedou do systému a po vytočení čísla +420 603 560 170 se Vám brána otevře a vpustí Vás dovnitř. Zavře se sama automaticky po Vašem průjezdu. Systém funguje tak, že po vytočení čísla uslyšíte 2x zazvonění - následně je hovor zrušen (hovor neproběhne - nic neplatíte). Po  druhém zazvonění a automatickém zrušení hovoru se Vám brána do několika vteřin otevře a můžete vjet, případně vyjet.

Wi-fi

Všichni studenti JŠ Cloverleaf mohou neomezeně a  zdarma využívat wi-fi připojení v budově školy. Konektivita je zajištěna optickým kabelem s výkonem min. 15 Megabitů. Název sítě je Student (podmínka je velké S), heslo je je Skola123456 (Velké S je i zde podmínka)

Občerstvení

Studenti  mohou před výukou a během přestávek využít automatů s teplými i chlazenými nápoji, studentům s individuálním plánem výuky je k dispozici kuchyňka. Ke konzumaci teplých jídel je možno využít hotelové restaurace “Puls” bezprostředně sousedící naproti v areálu ČEZ Arény, kde je k dostání polední menu v cenové relaci cca 80,- Kč Platit je možné hotově, platební kartou i stravenkami.

Multimediální učebna

Učebny jsou vybaveny rychlým připojením k internetu, plazmovými televizory s úhlopříčkou 50” propojenými s výkonným, multimediálním počítačem a prostorovým zvukem (5+1). K dispozici je rovněž několik dataprojektorů, projekčních pláten a v neposlední řadě i mobilní počítačová učebna čítající 20 výkonných NTB včetně SW sady MS Office, na kterých se, mimo jiné, prováději computer-based examinace zkoušek sady Cambridge English Language Assessment. Školní multimediální server obsahuje tisíce poslechových stop, cvičení a filmů v originále, které jsou při výuce využívány.

Copycentrum

Všem studentům je za poplatek k dispozici barevný laserový kopírovací stroj s funkcí scanneru až do formátu A3 s možností odeslání kopií mailem přímo ze zařízení.

Knihovna

Všem studentům, kteří se zaregistrují do školního elektronického výpujčního systému, je k dispozici nepřeberné množství titulů odborné, výukové literatury, beletrie v originále v různých stupních obtížnosti i spousty filmů, které naše jazyková škola nashromáždila od roku 1993, kdy byla, jako jedna z prvních v Ostravě, založena.

Konzultace

Pokud se nemůžete rozhodnout jaký kurz, případně jakou úroveň zvolit, jsou Vám k dispozici naše metodičky, které vám doporučí nejvhodnější řešení včetně studijní literatury nebo hodin s rodilým mluvčím. Mimojiné jsou Vám také k dispozici kdykoli během celého školního roku pro případy, kdybyste potřebovali zkonzultovat Vaše studijní pokroky, nesnáze, správné zařazení ve skupině a poradit se o dalším postupu ve studiu jazyka.