Nastavení cookies

Dnešní sleva (22.6.2024) jazykových kurzů

700 Kč

Služby pro studenty | Cloverleaf

Parkoviště

Všichni studenti JŠ Cloverleaf mají po dobu svého studia možnost zdarma parkovat na parkovišti na nádvoří školy. Parkoviště je oplocené a přístup je přes elektricky ovládanou bránu. Vaše mobilní číslo pracovníci našeho studijního oddělení zavedou do systému a po vytočení čísla +420 603 560 170 se Vám brána otevře a vpustí Vás dovnitř. Zavře se sama automaticky po Vašem průjezdu. Systém funguje tak, že po vytočení čísla uslyšíte 2x zazvonění - následně je hovor zrušen (hovor neproběhne - nic neplatíte). Po  druhém zazvonění a automatickém zrušení hovoru se Vám brána do několika vteřin otevře a můžete vjet, případně vyjet.

Wi-fi

Všichni studenti JŠ Cloverleaf mohou neomezeně a  zdarma využívat wi-fi připojení v budově školy. Konektivita je zajištěna optickým kabelem s výkonem min. 15 Megabitů. Název sítě je Student (podmínka je velké S), heslo je je Skola123456 (Velké S je i zde podmínka)

Občerstvení

Studenti  mohou před výukou a během přestávek využít automatů s teplými i chlazenými nápoji, studentům s individuálním plánem výuky je k dispozici kuchyňka. Ke konzumaci teplých jídel je možno využít hotelové restaurace “Puls” bezprostředně sousedící naproti v areálu ČEZ Arény, kde je k dostání polední menu v cenové relaci cca 80,- Kč Platit je možné hotově, platební kartou i stravenkami.

Multimediální učebna

Učebny jsou vybaveny rychlým připojením k internetu, plazmovými televizory s úhlopříčkou 50” propojenými s výkonným, multimediálním počítačem a prostorovým zvukem (5+1). K dispozici je rovněž několik dataprojektorů, projekčních pláten a v neposlední řadě i mobilní počítačová učebna čítající 20 výkonných NTB včetně SW sady MS Office, na kterých se, mimo jiné, prováději computer-based examinace zkoušek sady Cambridge English Language Assessment. Školní multimediální server obsahuje tisíce poslechových stop, cvičení a filmů v originále, které jsou při výuce využívány.

Copycentrum

Všem studentům je za poplatek k dispozici barevný laserový kopírovací stroj s funkcí scanneru až do formátu A3 s možností odeslání kopií mailem přímo ze zařízení.

Knihovna

Všem studentům, kteří se zaregistrují do školního elektronického výpujčního systému, je k dispozici nepřeberné množství titulů odborné, výukové literatury, beletrie v originále v různých stupních obtížnosti i spousty filmů, které naše jazyková škola nashromáždila od roku 1993, kdy byla, jako jedna z prvních v Ostravě, založena.

Konzultace

Pokud se nemůžete rozhodnout jaký kurz, případně jakou úroveň zvolit, jsou Vám k dispozici naše metodičky, které vám doporučí nejvhodnější řešení včetně studijní literatury nebo hodin s rodilým mluvčím. Mimojiné jsou Vám také k dispozici kdykoli během celého školního roku pro případy, kdybyste potřebovali zkonzultovat Vaše studijní pokroky, nesnáze, správné zařazení ve skupině a poradit se o dalším postupu ve studiu jazyka.