Nastavení cookies

Dnešní sleva (22.6.2024) jazykových kurzů

700 Kč

Individuální studium

  • Nevybrali jste si z nabídky kurzů pro veřejnost?
  • Nechcete studovat ve skupině a přizpůsobovat své tempo studia ostatním?
  • Chcete se učit jiný jazyk než angličtinu?
  • Jste časově zaneprázdněni a nemůžete studovat  pravidelně?
  • Nechce se Vám za výukou dojíždět a rád/a byste studoval/a v pohodní svého domova nebo kanceláře?

Individuální studium je určeno nejen jednotlivcům, ale také dvojicím nebo malým skupinkám přátel, kolegů nebo rodiny. Individuální výuku totiž účtujeme jen podle skutečně odučených vyučovacích hodin, můžete se tak s ostatními podělit o náklady, které jsou fixní na každou hodinu. Cena za jednu vyučovací hodinu je tak vždy stejná bez ohledu na počet účastníků ve skupince.
Hlavní výhodou tohoto typu kurzu je jeho maximální intenzita a individuální přístup ke klientovi. Obsah i tempo probíraného učiva je zcela přizpůsebono Vašim potřebám a lze jej po dohodě s lektorem průběžně upravovat. Individuální výuka může být volena jako samostatný program i jako doplněk k jiným typům kurzů. Tento typ výuky ocení zejména klienti, kteří potřebují náplň sestavit tak, aby co nejlépe odpovídala povaze jejich zaměstnání (průmysl, bankovnictví, cestovní ruch, stravování, atd.) nebo jejich potřebám (tématické zaměření, intenzivní příprava ke zkouškám atd.).
Výuka může probíhat v prostorách Cloverleaf Ltd. nebo v prostorách zajištěných klientem. Lektor za Vámi může na výuku dojíždět domů nebo do kanceláře, cestovné je v rámci Ostravy zdarma. Rozvrh a počet vyučovacích hodin je dle Vašeho přání.
Individuální výuku vedou jak čeští lektoři tak i rodilí mluvčí. Individuální výuka je vhodná pro všechny jazykové úrovně (od úplných začátečníků až po velmi pokročilé). Individuálně můžete studovat angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, italštinu, češtinu pro cizince a další málo obvyklé jazyky. Na přání Vám vypracujeme dlouhodobý studijní program tak, abyste v očekávaném období splnili svůj vlastní studijní cíl.

Cena individuální výuky (může se lišit na základě počtu odebraných hodin 

  • 1 vyučovací hodina s českým lektorem: 450,- Kč (cena se může lišit dle množství předplacených hodin. Podrobné informace získáte na níže uvedených kontaktech.)
  • 1 vyučovací hodina s rodilým mluvčím: 590,- Kč (cena se může lišit dle množství předplacených hodin. Podrobné informace získáte na níže uvedených kontaktech.)

Předplacené hodiny je nutno vyčerpat v časovém limitu stanoveném počtem týdnů, který je stejný jako počet předplacených vyučovacích hodin (tzn. 50 předplacených vyučovacích hodin je potřeba vyčerpat během následujících 50 týdnů). 
V případě, že máte o individuální výuku zájem, kontaktujte nás telefonicky (tel. +420 604 770 077) nebo emailem na info@cloverleaf.cz.