Nastavení cookies

Dnešní sleva (22.6.2024) jazykových kurzů

700 Kč

Pretests a Mock exams | Cloverleaf

Pretesting a Mock exams spočívají v provádění zkušebních testů, tzv. testů nanečisto.

Pretesting i Mock exams přinášejí výhody pro všechny: kandidáty, učitele i vzdělávací centra. Jsou simulací opravdové zkoušky Cambridge – úlohy jsou velmi podobné úlohám při zkoušce. Je možné je provádět na všech jazykových úrovních.

Pretesting je součástí složitého procesu vytváření zkoušek. Tímto způsobem Cambridge English sbírá statistické údaje, umožňující pečlivé vytváření zkouškových testů. Tak je zajištěno, že tyto testy ověřují znalost jazyka na určité úrovni.

Pretesty analyzuje a opravuje odborný tým Cambridge ve Velké Británii. Pretesty poskytujeme dvakrát ročně – zpravidla v říjnu - listopadu, březnu - dubnu. U Pretestů není bohužel v našich silách zajistit vždy veškeré testové otázky ze všech částí písemného testu, v tomto ohledu se musíme přizpůsobit potřebám organizace Cambridge English. Proto prosíme zájemce o shovívavost, protože ne vždy bude možné vykonat všechny části zkoušky „nanečisto“. Počet poskytovaných částí i celých jazykových úrovní, se u každého termínu pretestu liší, je však vždy měsíc dopředu znám. Pretesty nikdy neobsahují ústní část (Speaking).

Mock exams opravuje lektorský tým s metodikem JŠ Cloverleaf. Termíny konání Mock exams jsou domlouvány individuálně dle preferencí klientů. Mock exams obsahují všechny písemné části (Reading, Use of English, Writing, Listening) i část ústní (Speaking).

 

Jak může testování pomoci zájemcům o zkoušku Cambridge?

Pretesty i Mock exams poskytují kandidátům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku “nanečisto“ za dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky. Kandidáti obdrží informaci o tom, jak uspěli. Tato informace pomůže studentům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit. Testování kandidátům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.
 

Kde a kdy se konají?

Pretesty i Mock exams se konají ve zkouškovém centru Cloverleaf (Dolní 31, Ostrava - Zábřeh) nebo v prostorách klienta (pokud jejich prostory splňují požadavky na konání těchto zkoušek).

Výsledky

Výsledky Pretestů Vám zašleme emailem do 6 týdnů ode dne konání a výsledky Mock exams do 2 týdnů.

Cena

Pretesty organizujeme zdarma. Minimální počet pro konání Pretestů je 10.

Mock exams – 490 Kč/1 test. Minimální objednaný počet Mock exams je 10.

 Máte-li o Pretesty nebo Mock exams zájem, zašlete nám e-mail na info@cloverleaf.cz, ve kterém uveďte své jméno, příjmení, typ zkoušky, o kterou máte zájem, telefonní číslo a e-mail.