Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Pretests a Mock exams

Pretesting spočívá v provádění zkušebních testů. Toto testování je součástí složitého procesu vytváření zkoušek. Tímto způsobem Cambridge English sbírá statistické údaje, umožňující pečlivé vytváření zkouškových testů. Tak je zajištěno, že tyto testy ověřují znalost jazyka na určité úrovni. Pretesting přináší výhody pro všechny: kandidáty, učitele a vzdělávací centra. Pretesting je simulací opravdové zkoušky Cambridge – úlohy jsou vlastně stejné jako při zkoušce a zkouškové práce ověřuje odborný tým ve Velké Británii. Pretesty poskytujeme pravidelně několikrát do roka – zpravidla v říjnu, listopadu, březnu a v dubnu. 

U pretestů není bohužel v našich silách zajistit vždy veškeré testové otázky ze všech částí písemného testu, v tomto ohledu se musíme přizpůsobit potřebám organizace Cambridge English. Proto prosíme zájemce o shovívavost, protože ne vždy bude možné vykonat všechny části zkoušky „nanečisto“. Počet poskytovaných částí se u každého termínu pretestu liší, je však vždy dopředu znám.
 

Jak může pretesting pomoci zájemcům o zkoušku Cambridge?

Pretesty poskytují kandidátům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku Cambridge“ nanečisto“ za použití reálných zadání testů a dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky.
Pretesty jsou opravovány skutečnými Cambridge English examinátory a kandidáti obdrží informaci o tom, jak uspěli. Tato informace pomůže studentům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit. Pretesty uchazečům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.
 

Kde se konají pretesty?

Pretesty se konají ve zkouškovém centru Cloverleaf  (Dolní 31, Ostrava -Zábřeh) ve stanovených termínech.
 

Cena

Pretesty organizujeme zcela nezávazně a pro všechny zájemce ZDARMA.

 

Termíny Pretestů

Pretesty zkoušek A2 Key for Schools (A2 key)B1 Preliminary (PET)B2 First, B2 First for SchoolsC1 Advanced se budou konat ve čtvrtek dne 10.10. 2019 od 13:15 hodin.

V rámci pretestů budou probíhat následující části zkoušek:

A2 Key for Schools: Reading (50 minut), Listening (cca 40 minut)

B1 Preliminary (PET): Reading (50 minut), Writing (50 minut), Listening (cca 40 minut)

B2 First for Schools: Reading and Use of English (1 h 15 minut), Listening (cca 45 minut)

B2 First: Reading and Use of English (1 h 15 minut), Listening (cca 45 minut)

C1 Advanced (CAE): Writing (45 minut), Reading (1 h), Use of English (40 minut), Listening (cca 45 minut)

 

Pro přihlášení prosím zašlete e-mail na info@cloverleaf.cz, ve kterém uveďte své jméno, příjmení, typ zkoušky, na kterou se chcete přihlásit, telefonní číslo a e-mail. 

 

Časový rozpis Pretestů

Prosíme všechy účastníky, aby se na Pretest dostavili 15 minut před zahájením.

 

Výsledky

Výsledky Pretestu Vám budou zaslány emailem do 4-6 týdnů ode dne konání pretestu.