Nastavení cookies
Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Pretests a Mock exams | Cloverleaf

Pretesting a Mock exams spočívají v provádění zkušebních testů. 

Pretesting testování je součástí složitého procesu vytváření zkoušek. Tímto způsobem Cambridge English sbírá statistické údaje, umožňující pečlivé vytváření zkouškových testů. Tak je zajištěno, že tyto testy ověřují znalost jazyka na určité úrovni.

Pretesting i Mock exams přinášejí výhody pro všechny: kandidáty, učitele a vzdělávací centra. Jsou simulací opravdové zkoušky Cambridge – úlohy jsou velmi podobné úlohám při zkoušce. Je možné je provádět na všech jazykových úrovních.

Pretesty analyzuje a opravuje odborný tým ve Velké Británii. Pretesty poskytujeme pravidelně několikrát do roka – zpravidla v říjnu - listopadu, březnu - dubnu. U Pretestů není bohužel v našich silách zajistit vždy veškeré testové otázky ze všech částí písemného testu, v tomto ohledu se musíme přizpůsobit potřebám organizace Cambridge English. Proto prosíme zájemce o shovívavost, protože ne vždy bude možné vykonat všechny části zkoušky „nanečisto“. Počet poskytovaných částí se u každého termínu pretestu liší, je však vždy měsíc dopředu znám. Pretesty nikdy neobsahují část Speaking.

Mock exams opravuje lektorský tým s metodikem JŠ Cloverleaf. Termíny konání Mock exams si volí klient sám. Mock exams obsahují všechny písemné části (Reading, Use of English, Writing, Listening) a také část ústní (Speaking).

 

Jak může testování pomoci zájemcům o zkoušku Cambridge?

Pretesty i Mock exams poskytují kandidátům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku “nanečisto“ za dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky.

Pretesty jsou opravovány skutečnými Cambridge English examinátory, Mock exams opravuje lektorský tým s metodikem JŠ Cloverleaf. Kandidáti obdrží informaci o tom, jak uspěli. Tato informace pomůže studentům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit. Testování uchazečům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.

 

Kde se konají?

Pretesty se konají ve zkouškovém centru Cloverleaf  (Dolní 31, Ostrava - Zábřeh) ve stanovených termínech.

Mock exams se mohou konat jak v jazykové škole Cloverleaf tak i v prostorách zadavatele či školy. Organizaci testování zajistí pracovník JŠ Cloverleaf.

 

Cena

Pretesty organizujeme zcela nezávazně a pro všechny zájemce ZDARMA.

Mock exams – cena za osobu se pohybuje v rozpětí od 250 Kč do 350 Kč v závislosti na počtu osob, rozsahu testování a výše jazykové úrovně.

 

Termíny testů

Mock exams – termín konání je dle požadavků klienta.

Pretesty, termíny jsou vždy uveřeněny na stránkách JŠ Cloverleaf.

Pretesty zkoušek A2 Key for schools (KET), B1 Preliminary (PET) for Schools, B2 First (FCE), B2 First for Schools, C1 Advanced (CAE) a C2 Proficiency (CPE) se budou konat dne 1.10. 2020 od 13:15 hodin. 

 

V rámci pretestů budou probíhat následující části zkoušek:

A2 Key for Schools (KET)

Reading, Writing, Listening

 

B1 Preliminary for schools (PET)

Reading, Writing, Listening

 

B2 First (FCE)

Reading and Use of English, Listening

 

B2 First for schools (FCE)

Listening

 

C1 Advanced (CAE)

Reading, Use of English, Listening

 

C2 Proficiency (CPE)

Reading, Writing

 

Pro přihlášení na Pretesty prosím zašlete e-mail na info@cloverleaf.cz, ve kterém uveďte své jméno, příjmení, typ zkoušky, na kterou se chcete přihlásit, telefonní číslo a e-mail. 

Pro podrobnější informace o Mock exams prosím pište na info@cloverleaf.cz

 

Časový rozpis

Pretestů - prosíme všechny účastníky, aby se na Pretest dostavili 15 minut před zahájením.

Mock exams – kopírují časy reálných zkoušek.

 

Výsledky

Výsledky Pretestu Vám budou zaslány emailem do 4-6 týdnů ode dne konání Pretestu.

Výsledky Mock exams Vám budou zaslány emailem do 2 týdnů ode dne konání.