Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (19.7.2019) jazykových kurzů

440 Kč

Pretests a Mock exams

Pretesting spočívá v provádění zkušebních testů. Toto testování je součástí složitého procesu vytváření zkoušek. Tímto způsobem Cambridge English sbírá statistické údaje, umožňující pečlivé vytváření zkouškových testů. Tak je zajištěno, že tyto testy ověřují znalost jazyka na určité úrovni. Pretesting přináší výhody pro všechny: kandidáty, učitele a vzdělávací centra. Pretesting je simulací opravdové zkoušky Cambridge – úlohy jsou vlastně stejné jako při zkoušce a zkouškové práce ověřuje odborný tým ve Velké Británii. Pretesty poskytujeme pravidelně několikrát do roka – zpravidla v říjnu, listopadu, březnu a v dubnu. 

U pretestů není bohužel v našich silách zajistit vždy veškeré testové otázky ze všech částí písemného testu, v tomto ohledu se musíme přizpůsobit potřebám organizace Cambridge English. Proto prosíme zájemce o shovívavost, protože ne vždy bude možné vykonat všechny části zkoušky „nanečisto“. Počet poskytovaných částí se u každého termínu pretestu liší, je však vždy dopředu znám.
 

Jak může pretesting pomoci zájemcům o zkoušku Cambridge?

Pretesty poskytují kandidátům jedinečnou šanci vyzkoušet si zkoušku Cambridge“ nanečisto“ za použití reálných zadání testů a dodržení stejných podmínek jako při konání skutečné zkoušky.
Pretesty jsou opravovány skutečnými Cambridge English examinátory a kandidáti obdrží informaci o tom, jak uspěli. Tato informace pomůže studentům získat přehled o tom, na které části zkoušky se ještě mají zaměřit. Pretesty uchazečům umožní poznat reálné podmínky konání zkoušek a získat sebedůvěru ke složení skutečné zkoušky.
 

Kde se konají pretesty?

Pretesty se konají ve zkouškovém centru Cloverleaf  (Dolní 31, Ostrava -Zábřeh) ve stanovených termínech.
 

Cena

Pretesty organizujeme zcela nezávazně a pro všechny zájemce ZDARMA.

 

Termíny Pretestů

Pretesty zkoušek B1 Preliminary (PET)B2 First (FCE)C1 Advanced (CAE) a C2 Proficiency (CPE) se budou konat ve čtvrtek 2. 5. 2019 od 13:30 hodin.

 

V rámci pretestů budou probíhat následující části zkoušek:

B1 Preliminary (PET): Reading, Writing, Listening

B2 First (FCE): Writing

C1 Advanced (CAE): Writing

C2 Proficiency (CPE): Reading, Writing

 

Časový rozpis Pretestů

B1 Preliminary (PET) 

Reading: 50 minutes

Writing: 50 minutes

Listening: 40 minutes

B2 First (FCE)

Writing: 40 minutes

C1 Advanced (CAE)

Writing: 45 minutes

C2 Proficiency (CPE)

Reading: 1 hour 40 minutes

Writing: 45 minutes

 

Časový harmonogram je orientační. U každé části pretestu je navíc nutné počítat s časem, který bude věnován sdělení nezbytných informací z Cambridge. 

 

Registrace

Registrovat se můžete emailem na info@cloverleaf.cz. Registrace musí obsahovat typ pretestované zkoušky, celé jméno kandidáta, emailovou adresu a tel. kontakt. Přihláška je závazná, prosíme všechny registrované, aby nás v případě zrušení své registrace neprodleně kontaktovali. Počet míst je OMEZEN, budou upřednostněni zájemci s nejrychlejší registrací.

Prosíme všechy účastníky, aby se na Pretest dostavili 15 minut před zahájením.

 

Výsledky

Výsledky Pretestu Vám budou zaslány emailem do 4-6 týdnů ode dne konání pretestu.