Nastavení cookies
Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (4.6.2023) jazykových kurzů

880 Kč

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle typu, zaměření, jazykové úrovně, lektora a/nebo dne výuky, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

 

Kurzy pro veřejnost, Pomaturitní / Denní studium a Kurzy pro děti a mládež jsou jednoleté (od září do června), Přípravné kurzy na zkoušky jsou jednoleté, tříměsíční nebo týdenní.

Kurz pro děti a mládež, 1x týdně 60 minut

Kurz pro děti Movers+ (8-10 let)
Školní rok:
2023 - 2024
Úroveň:
A1+ začátečník II.
Délka:
1 rok (září-červen)
Dny:
úterý
Čas:
15:00 - 16:00
Učebna:
Cape Town
Lektor:
český lektor nebo rodilý mluvčí
Předpokládaný termín zkoušky:
červen 2024

Kapacita:
11 volných z 12 míst celkem
Původní cena: 7200 Kč
Sleva: 880 Kč

Cena s DPH:
6320 Kč

Detail kurzu

Tento kurz je určen všem dětem ve věku od 8 do 10 let od jazykové úrovně A1+ začátečník II., které se chtějí učit anglicky. V kurzu mají děti možnost zdokonalit se ve všech jazykových oblastech. Pozornost je rovnoměrně věnována rozvoji mluveného a psaného projevu, porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě. Všechny využívané učební materiály jsou přizpůsobeny této věkové skupině, mají proto vždy velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou zpravidla plné obrázků a krátkých textů, procvičování je často založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží.

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge.Co dětem kurz přinese

 • Děti se hravou formou seznámí se základy anglického jazyka

 • Osvojí si základní slovní zásobu a fráze

 • Porozumí jednoduché konverzaci a krátkým textům v angličtině

 • Upevní své základy mluveného i psaného projevu
   

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.
 

Termíny registrace

Kurz probíhá od září do června. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde
 

Jazyková úroveň

Kurz je vhodný pro děti, které se začaly učit anglicky teprve nedávno, mají za sebou zhruba 150 hodin výuky angličtiny. Děti by při nástupu do kurzu měly umět číst a psát.
 

Obsah kurzu

V naší jazykové škole věříme, že zkušenosti, které umožníte získat svým dětem studiem jazyka, ovlivní jejich vztah k němu po zbytek života. Pokud to budou zkušenosti příjemné a motivující budou se děti učit s nadšením a budou se snažit své znalosti rozšiřovat. Výuka v dětských kurzech je pestrá a rozmanitá. Děti se učí zábavnou formou bez vědomí nutnosti a stresu. Důraz je kladen na budování slovní zásoby, schopnost porozumět základnímu významu textu bez nutnosti porozumět všem slovíčkům a v neposlední řadě také na přirozenou výslovnost. Za každý pokrok jsou děti pozitivně motivovány.
 

Struktura kurzu

V každých 60 minutách kurzu budou procvičeny všechny stránky anglického jazyka: konverzace, čtení, psaní, poslech, slovní zásoba a výslovnost, gramatika a fráze. Témata se řídí učebnicemi Footprints z nakladatelství Macmillan, www.macmillan.cz), které zajímavou a zábavnou formou provádějí nejrůznějšími každodenními situacemi. Velký důraz je kladen především na komunikaci a okamžité uplatňování získaných vědomostí v reálných situacích a hrách.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu je maximálně 10 dětí. Tím je zajištěn individuální přístup a intenzita výuky.
 

Lektoři

Naši lektoři jsou čeští kvalifikovaní profesionálové, jejichž angličtina je minimálně na jazykové úrovni C1 velmi pokročilý nebo vyšší a současně mají vysokoškolské vzdělání a bohaté zkušenosti s výukou dětí. Jsou to zkušení, pravidelně proškolovaní učitelé s výbornými organizačními a komunikativními schopnostmi. Mnozí z nich jsou současně Cambridge examinátory.
 

Učebnice

V kurzu budou děti používat moderní komunikativní učebnice Footprints z nakladatelství Macmillan. Tuto nádherně ilustrovanou učebnici angličtiny pro děti napsala Carol Reed, autorka mnoha úspěšných učebnic. Footprints je určena dětem ve věku 7 - 12 let vhodná je zejména pro dětské kurzy jazykových škol zaměřené na upevnění a rozšíření učiva probíraného na základní škole.

 • příběhy tvoří silný prvek v každé lekci; doprovází je hádanky, které vedou žáky k rozluštění záhady a k další epizodě příběhu v následující lekci.

 • tématicky se učebnice vyvíjí s dětmi, vyšší díly jsou přizpůsobeny vyššímu věku dětí

 • učivo odráží požadavky ERR a mezinárodních zkoušek z angličtiny pro děti (Cambridge YLE Tests)

 • učebnici doprovází řada doplňkových kopírovatelných materiálů
   

Footprints
 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.
 

Doplňkové materiály

Výuka bude zpestřena řadou doplňkových materiálů, které dětem dodá lektor přímo ve výuce (pracovní listy, ukázkové zkouškové materiály, obrazkové listy atd.).
 

K doplňkovému samostudiu

K domácímu procvičování doporučujeme aktivity na CD, které jsou součástí učebnice. Interaktivní hry, příběhy, a písničky jsou zajímavé, a pro děti velmi atraktivní.

Nejvyhledávanější kurzy:

 

Pomaturitní studium

Pomaturitní / Denní studium je se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí a je určeno jak absolventům středních škola tak všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny bez ohledu na věk a jazykové znalosti. Studium nabízíme ve všech jazykových úrovních. Studium probíhá po celý akademický rok vždy od září do června a hlavním cílem programu je složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English (A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced nebo C2 Proficiency), která je již v ceně kurzu. V kurzu se pod vedením špičkových českých i zahraničních lektorů využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů.

 

Kurzy pro veřejnost

Výuka v kurzech pro veřejnost probíhá od září do června v rozsahu od 2 do 4 vyučovacích hodin týdně. Kurzy jsou rozděleny do jednotlivých úrovní a jsou vedeny kvalifikovanými českými i zahraničními lektory. Jejich výhodou je práce v malých skupinkách (max. 12 účastníků, průměr 8), čímž je mimo jiné zajištěna maximální kvalita a intenzita výuky. Obsah i tempo výuky jsou lektorem aktuálně přizpůsobeny tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám a nárokům dané skupiny.

 

Přípravné kurzy na zkoušku

Přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům, kteří se rozhodli zakončit své studium jednou z mezinárodně platných jazykových zkoušek. V těchto kurzech Vás seznámíme s formátem zkoušek a připravíme na jejich absolvování. V rámci kurzu Vás před přihlášením na zkoušku zdarma otestujeme a určíme, zda jste schopni zkoušku úspěšně absolvovat. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory, z nichž někteří jsou zároveň ústními examinátory Cambridgeských zkoušek, což zaručuje nejkvalitnější přípravu ke zkoušce.