Nastavení cookies
Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (4.6.2023) jazykových kurzů

880 Kč

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle zaměření, jazykové úrovně, lektora a/nebo dne výuky, který Vám nejvíce vyhovuje.

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

Jazykové kurzy pro veřejnost jsou jednoleté (od září do června).

Nově nabízíme i online kurzy!

Jazykový kurz pro veřejnost, 1x týdně 2 vyuč. hod.

Obecná angličtina
Školní rok:
2023 - 2024
Úroveň:
B1 mírně pokročilý
Délka:
1 rok (září-červen)
Dny:
úterý
Čas:
16:15 - 17:45
Učebna:
Podkroví
Lektor:
český lektor

Kapacita:
12 volných z 12 míst celkem
Původní cena: 8950 Kč
Sleva: 880 Kč

Cena s DPH:
8070 Kč

Detail kurzu
 

Kurz se zaměřuje na všeobecnou angličtinu s důrazem na mluvení a poslech, ale bude obsahovat také základní gramatiku. Představuje minimální výuku zaručující udržení a mírné prohloubení znalostí jazyka. Kurz je vhodný pro osoby, které již dosáhly požadované jazykové úrovně a chtějí si svou znalost udržet, osvěžit nebo mírně vylepšit. Vhodný je také pro časově vytížené klienty, kteří nechtějí ztratit kontakt s jazykem.
 

Chcete si udržet svou jazykovou úroveň a postupně ji zvyšovat?
Jste časově vytížení?

Pak je tento kurz určen právě Vám.

Zaměříte se na všeobecnou angličtinu s důrazem na slovní projev, pohotovost při běžných konverzacích a porozumění. Kurz obsahuje gramatiku pro praktické využití.

Výstupem kurzu je certifikát jazykové školy Cloverleaf, kde bude uvedena vaše jazyková úroveň a časová dotace kurzu. Tento kurz není zakončen zkouškou. Zkoušku samostatně lze objednat zde
 

Co Vám kurz přinese

  • Rozšíříte si slovní zásobu podle Vaší úrovně.

  • Budete schopni se jistěji a přesněji vyjadřovat. 

  • Zlepšíte si gramatiku se zaměřením na její praktické využití.

  • Budete schopni vytvořit běžné formy písemné komunikace a reagovat na ně.

  • Budete lépe rozumět mluvenému slovu, při poslechu rozlišovat důležité informace.

  • Zlepšíte si výslovnost a intonaci.

  • Lépe porozumíte psanému textu a naučíte se s textem pracovat.
     

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.
 

Termíny registrace

Kurz probíhá od září do června. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde
 

Jazyková úroveň

Kurz probíhá na jazykové úrovni B1 mírně pokročilý, podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Svou jazykovou úroveň zjistíte krátkým rozřazovacím testem, který spustíte zde.
 

Obsah kurzu

Kurz je zaměřen na všeobecnou angličtinu s důrazem na slovní projev, pohotovost při běžných konverzacích a porozumění. Kurz obsahuje gramatiku pro praktické využití. 

Vzhledem k Vašemu časovému vytížení je rozsah kurzu 2 vyučovací hodiny týdně, což představuje minimální výuku. Ale přesto je možné si během jednoho roku zvýšit své znalosti až o jeden stupeň podle Evropského referenčního rámce.
 

Struktura kurzu

V každých 90 minutách budou procvičeny všechny stránky anglického jazyka: konverzace, čtení, psaní, poslech, slovní zásoba a výslovnost, gramatika a fráze. Témata se řídí učebnicemi Face2Face (Cambridge University Press, www.cambridge.cz) nebo English File Third Edition (Oxford University Press), které zajímavou formou provádějí nejrůznějšími každodenními situacemi.

Na každé lekci Vám budou zadávány domácí úkoly, které je důležité vypracovávat, aby byla mimo výuku alespoň 1x týdně procvičena probraná témata a gramatika.
 

Průběžné a závěrečné testování

Během kurzu proběhnou dva hlavní testy, pololetní a závěrečný. Jejich cílem je, abyste obdrželi zpětnou vazbu o výsledcích svého studia. Po dohodě s lektorem je možné testovat častěji.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 12 účastníků. Díky tomu bude mít každý studující možnost mluvit jak v párech, tak i ve skupině. Tím je zajištěna vysoká intenzita konverzace.
 

Lektoři

Naši lektoři jsou čeští kvalifikovaní profesionálové, jejichž angličtina je minimálně na jazykové úrovni C1 nebo vyšší a současně mají vysokoškolské vzdělání. Jsou to zkušení, pravidelně proškolovaní učitelé s výbornými organizačními a komunikativními schopnostmi. Mnozí z nich jsou současně Cambridge examinátory.
 

Učebnice

V kurzu budete používat moderní komunikativní učebnici Face2Face z nakladatelství Cambridge University Press nebo učebnici English File Third Edition z nakladatelství Oxford University Press. Materiál pro poslechy a mluvení poskytuje nový, neotřelý pohled na univerzální témata, a studenti tak dostávají množství příležitostí procvičit si nově získané vědomosti v rozmanitých konverzačních aktivitách, z nichž mnoho je personalizováno. Učebnice příjemnou metodou provádějí různými situacemi každodenního života. Na těchto tématech je vysvětlena gramatika a studenti mají možnost pochopit její použití v kontextu.

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole.

Cena učebnic není součástí kurzovného.
 

Face2Face.jpg

english-file-third-edition.jpg
 

Doplňkové materiály

Výuka bude zpestřena řadou doplňkových materiálů, které Vám dodá Váš lektor přímo ve výuce (komunikativní cvičení, gramatická cvičení apod.) Lektor například vybere článek z webových stránek www.newsinlevels.com, kde si pomocí krátkých videí procvičíte poslech, slovní zásobu i čtení. Jinými doplňkovými materiály mohou být gramatická cvičení z www.usingenglish.com nebo www.myenglishpages.com.
 

Knihovna

Jako účastníci kurzu můžete zdarma využívat knihovnu jazykové školy Cloverleaf, kde najdete knihy s gramatickými cvičeními např. Murhpy: English Grammar in Use ve všech úrovních, stejně jako populární knihy v plné i zjednodušené formě.
 

K doplňkovému samostudiu

Jako pracovně vytíženého účastníka kurzu, který má k samostudiu málo času by vás mohly zajímat stránky, na kterých si krátce procvičíte gramatiku, poslech nebo čtení.


Doporučujeme: www.newsinlevels.comwww.helpforenglish.comwww.englishexercises.org