Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (29.5.2020) jazykových kurzů

940 Kč

Aktuality

Pretest Cambridgeských zkoušek B2 First a C1 Advanced

Srdečně zveme všechny zájemce o Cambridgeskou zkoušku na pretest (zkoušku nanečisto) ZDARMA. Pretest se bude konat v pátek 13. listopadu 2015 od 14:00 hodin.
celý článek

Zkouška Cambridge nahrazuje maturitní zkoušku

Do 13. listopadu máte poslední šanci registrovat se k prosincovým zkouškám B2 First, které nyní nahrazují profilovou část maturitní zkoušky z anglického jazyka.
celý článek

Hledáme nové členy našeho lektorského týmu

Pro výuku angličtiny hledáme nové šikovné lektory, kteří by se mohli zapojit do naší výuky v letošním školním roce 2015/2016.
celý článek

Zahájení našich jazykových kurzů Cloverleaf

V týdnu od 21. září zahajujeme všechny naše kurzy pro veřejnost. Přípravné tříměsíční kurzy na zkoušku Cambridge budou zahájeny již v týdnu od 14. září.
celý článek

Týdenní přípravné kurzy na zkoušky

Ani o prázdninách nemusíte nechat angličtinu zahálet. Nabízíme balíčky letních týdenních přípravných kurzů ke zkouškám B1 Preliminary, B2 First a C1 Advanced zakončené odpovídající mezinárodní zkouškou v ceně. Přijďte o prázdninách dohnat to, co jste běhe
celý článek

Prázdninové kurzy

Procvičte si svou angličtinu před dovolenou na našich letních konverzačních kurzech. Zábavnou formou si osvěžíte slovní zásobu a fráze, které se Vám v zahraničí budou určitě hodit.
celý článek

Příměstské tábory

Už nyní můžete své děti přihlásit na letní příměstský tábor organizovaný naší jazykovou školou. Přihlášky s vybraným termínem, jménem a věkem dítěte zasílejte na info@cloverleaf.cz.
celý článek

Pretest Cambridgeských zkoušek BEC

Všechny zájemce o jazykové zkoušky z obchodní angličtiny srdečně zveme na Pretest zkoušek BEC Preliminary, BEC Vantage a BEC Higher, který se bude ZDARMA konat v pátek 30.1. od 14 hodin v naší jazykové škole. Více informací naleznete v sekci Jazykové zko
celý článek


1-20 | 21-40 | 41-60 | Vše