cloverleaf
Poslední místa-slevy.jpg Dárkové poukazy.jpg 0004.png bh-03-01.png Semináře pro učitele.jpg Dětské kurzy.jpg

Jazyková škola Cloverleaf Ostrava

Co nabízí jazyková škola Cloverleaf Ostrava

b1.png b2.png b3.png

Novinky a aktuality z jazykové školy Cloverleaf Ostrava

Vánoční otevírací doba 15.12.2017 09:43:30
Zahájení kurzů 25.08.2017 08:46:38

  Naše nejoblíbenější jazykové kurzy

  cloverleaf-368x140-2.jpg Pomaturitní studium

  Je určeno absolventům středních škol, kteří svou první maturitní zkoušku složili nebo složí v témže kalendářním roce.

  Více zde
  cloverleaf-368x140-3.jpg Zkoušky Cambridge

  Jazykové zkoušky Cambridge English Language Assessment patří k nejprestižnějším mezinárodním zkouškám z angličtiny.

  Více zde
  Kurzy pro veřejnost Kurzy pro veřejnost

  Studujte s námi angličtinu v ročních kurzech. Bavte se studiem jazyků a zlepšete své postavení v práci.

  Více zde

  Jazyková škola Cloverleaf Ostrava

  Tradice a záruka kvality – jsme největší jazyková škola v regionu, na trhu působíme od roku 1993. Široký výběr kurzů – umožňuje co nejpřesnější zařazení dle aktuální úrovně studenta a výběr nejvhodnějšího dne dle jeho časových možností. Kvalitní lektorský tým včetně rodilých mluvčích – naši lektoři procházejí přísným výběrovým řízením a jsou na ně kladeny zvýšené nároky za účelem udržení vysokého standardu kvality výuky. Vynikající technické zázemí – učebny jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou, prostorovým zvukem a WIFI připojením na internet.

  Profesionální personál – k dispozici studentům je studijní oddělení, course manager, metodik a správce knihovny. Výuka nejen v Ostravě – máme pobočky v Praze a Brně, ale bez problémů zajistíme výuku i v Opavě, Frýdku-Místku či jiných městech. Moderní učební materiály – sledujeme nejnovější trendy a naše knihovna se neustále rozrůstá o nové tituly. Systém hodnocení podle Evropského referenčníh – používáme testy, které jsou běžné v celé EU.


  Jazykové kurzy angličtiny v Ostravě

  Kurzy anglického jazyka vyučujeme v naší jazykové škole jíž více jak 20 let. Máme dlouholetou praxi a vybudovaný velice kvalitní lektorský tým. Věříme, že individuální přístup ke všem našim studentům a klientům, je ten správný. V naší škole vytváříme prostředí pro efektivní a rychlou výuku jazyků, zejména angličtiny.

  Nabízíme velké množství kurzů angličtiny pro veřejnost. Je možné chodit na kurzy dopoledne i odpoledne. Naši studenti mohou navštěvovat jazykové kurzy obecné angličtiny nebo se připravovat na složení mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge (PET,FCE,CAE). Velmi oblíbené jsou naše jazykové kurzy angličtiny s native speaker (rodilý mluvčí). V naší jazykové škole si určitě vyberete kurz, který Vám bude vyhovovat. Naše jazykové kurzy angličtiny jsou nejenom přínosné, ale i zábavné.

  Kde nás najdete

  • 49°48’21.094”N 18°14’45.388”E
  • Tramvají: č. 2, 3, 7, 11, 12, 13, 17, 18
  • Parkování v areálu školy pro studenty ZDARMA