Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle typu jazykové zkoušky, na kterou se chcete připravit.

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

Přípravné kurzy na zkoušky jsou jednoleté (1x týdně 3 vyuč.hod.), tříměsíční (1x týdně 4 vyuč.hod.) nebo týdenní (5x týdně 8 vyuč.hod.)

Přípravný kurz na zkoušku, 1x týdně 3 vyuč. hod.

Příprava na CAE se zkouškou
Školní rok:
2018 - 2019
Úroveň:
C1 velmi pokročilý
Délka:
1 rok (září-červen)
Dny:
středa
Čas:
17:00 - 19:15
Učebna:
Washington
Lektor:
český lektor nebo rodilý mluvčí
Předpokládaný termín zkoušky:
červen 2019

poslední volná místa
Kapacita:
4 volné z 12 míst celkem
Cena s DPH
12950 Kč

Detail kurzu

Kurz je vhodný pro velmi pokročilé studenty, kteří již získali FCE, nebo jsou na úrovni B2 pokročilý/C1 velmi pokročilý. Tento typ kurzu Vás připraví na složení mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English: Advanced (CAE).
Kurz je zaměřen na celkové zdokonalení a prohloubení jazykových znalostí a všech jazykových kompetencí. Zároveň Vás perfektně připraví na všechny části zkoušky CAE, tj. reading , use of English, writing, listening a speaking. Vyučujícími jsou kvalifikovaní lektoři a současní ústní examinátoři Cambridgeských zkoušek, kteří v tomto kurzu využívají moderní přípravné učebnice včetně zkouškových testů z předchozích let. Kurz zahrnuje také poplatek za složení zkoušky CAE v závěru kurzu v měsíci červnu.
 

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge (v ceně kurzu).
 

Co Vám kurz přinese

  • Přehled o jednotlivých typech cvičení Cambridge testu.

  • Nacvičíte si strategie, pomocí nichž cvičení zvládnete rychleji a snáze.

  • Projdete si veškerou gramatiku, která se v Cambridge zkouškách může objevit.

  • Zopakujete slovní zásobu a jednotlivá témata ve zkouškách obsažená.

  • Připravíte se na Speaking , naučíte se fráze, které je u této častí vhodné používat a nacvičíte si nejlepší pohotové reakce.
     

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.
 

Termíny registrace

Nejpozději do týdne před zahájením kurzu. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde
 

Jazyková úroveň

Tento kurz je vhodný pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni B2 pokročilý podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Ačkoli je jazyková zkouška CAE na jazykové úrovni C1 velmi pokročilý, je velmi pravděpodobné, že se během jednoletého studia ve svých jazykových znalostech zdokonalíte o jednu jazykovou úroveň, tj. na požadovanou C1.
 

Svou jazykovou úroveň si potvrdíte krátkým rozřazovacím testem, který spustíte zde.
 

Obsah kurzu

Během celého kurzu proberete učebnici Compact Advanced 2nd Edition z nakladatelství Cambridge University Press, pomocí níž procvičíte všechny části Cambridge zkoušky, kterou jste si vybrali. Budete vědět, jak přistupovat k jednotlivým typům cvičení a tyto strategie si nacvičíte. Zopakujete si veškerou gramatiku, kterou budete k úspěšnému složení zkoušky potřebovat a slovní zásobu podle témat dané zkoušky.
 

Struktura kurzu

Kurz probíhá jedenkrát za týden ve 3 vyučovacích hodinách a po jeho ukončení kandidáti skládají zkoušku. Každý den kurzu probíhá ve třech 45 minutových blocích oddělených krátkými přestávkami. Během jednoho bloku se bude probírat zhruba jedna strana učebnice.  Budete pracovat ve dvojicích, skupinách i individuálně, tak, abyste byli po celou dobu co nejaktivnější a byli co nejvíce zapojení. Lekce jsou zaměřeny na aktivitu účastníků kurzu.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 12 účastníků, což zajišťuje maximální aktivitu každého účastníka.
 

Lektoři

Naši lektoři jsou Cambridge examinátoři, a to jak čeští učitelé, jejichž angličtina je na jazykové úrovni C2 rodilý mluvčí, tak rodilí mluvčí. Examinátoři zkoušek Cambridge Vám přinesou přesné informace o zkoušce, tipy a triky, jak zkoušku složit a bohaté zkušenosti s ní.
 

Učebnice

V kurzu budete používat učebnici Compact Advanced 2nd Edition z nakladatelství Cambridge University Press. Všechna cvičení odpovídají cvičením v testech Cambridge, po celou dobu tedy na test připravují, a to zajímavým a komunikativním způsobem. Součástí knihy je přehled gramatiky, typů textů pro část Writing, ukázky testů Speaking atd. 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.
 

Compact Advanced.jpg
 

Doplňkové materiály

Výuka bude dále doplněna o cvičení zejména na procvičení gramatiky. Všechny doplňkové materiály vycházejí z formátů Cambridge zkoušek. Budou Vám pravidelně zadávány domácí úkoly.
 

Knihovna

Jako účastníci kurzu můžete zdarma využívat knihovnu jazykové školy Cloverleaf, kde najdete knihy s dalšími doporučenými gramatickými cvičeními a testy z minulých let, na kterých si můžete své znalosti dále prohlubovat, např. Testbuilder (na všech úrovních, www.macmillan.com), Practice Tests (na všech úrovních, www.cambridge.org), Test Trainers atd.
 

K doplňkovému samostudiu

K samostudiu můžete využít řadu testů z minulých let a přípravných testů na webových stránkách Cambridge English.

Dále doporučujeme testy z následujících webových stránek: www.floe-joe.co.uk, www.examenglish.com nebo www.helpforenglish.cz.