Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle typu jazykové zkoušky, na kterou se chcete připravit.

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

Přípravné kurzy na zkoušky jsou jednoleté (1x týdně 3 vyuč.hod.), tříměsíční (1x týdně 4 vyuč.hod.) nebo týdenní (5x týdně 8 vyuč.hod.)

Přípravný kurz na zkoušku, 1x týdně 3 vyuč. hod.

Příprava na PET (bez zkoušky)
Školní rok:
2018 - 2019
Úroveň:
B1 mírně pokročilý
Délka:
1 rok (září-červen)
Dny:
pondělí
Čas:
17:00 - 19:15
Učebna:
Cape Town
Lektor:
český lektor nebo rodilý mluvčí

poslední volná místa
Kapacita:
4 volné z 12 míst celkem
Cena s DPH
3799 Kč

Původní cena 9990 Kč, snížená cena 3799 Kč vzhledem k nástupu v pololetí (leden-červen 2019)

 

Detail kurzu

Přípravný kurz na PET je určen všem, kteří dokážou používat angličtinu v každodenních situacích a jejichž jazyk je zhruba na úrovni B1 mírně pokročilý. Tento typ kurzu Vás připraví na složení celosvětově nejžádanější zkoušky Cambridge English: Preliminary (PET).
Kurz je zaměřen na všechny části zkoušky PET, tj. reading and writing, listening a speaking. Vyučujícími jsou kvalifikovaní lektoři a současní ústní examinátoři Cambridgeských zkoušek, kteří v tomto kurzu využívají moderní přípravné učebnice včetně zkouškových testů z předchozích let. Kurz zahrnuje také testování před přihlášením na zkoušku, které Vám jednoznačně ukáže, zda uspějete.

Tento kurz není zakončen zkouškou Cambridge.
 

Co Vám kurz přinese

  • Přehled o jednotlivých typech cvičení Cambridge testu.

  • Nacvičíte si strategie, pomocí nichž cvičení zvládnete rychleji a snáze.

  • Projdete si veškerou gramatiku, která se v Cambridge zkouškách může objevit.

  • Zopakujete slovní zásobu a jednotlivá témata ve zkouškách obsažená.

  • Připravíte se na Speaking, naučíte se fráze, které je u této častí vhodné používat a nacvičíte si nejlepší pohotové reakce.
     

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.


Termíny registrace

Nejpozději do týdne před zahájením kurzu. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde
 

Jazyková úroveň

Tento kurz je vhodný pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni A2 pokročilý začátečník podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Ačkoli je jazyková zkouška PET na jazykové úrovni B1 mírně pokročilý, je velmi pravděpodobné, že se během jednoletého studia ve svých jazykových znalostech zdokonalíte o jednu jazykovou úroveň, tj. na požadovanou B1.

Svou jazykovou úroveň si potvrdíte krátkým rozřazovacím testem, který spustíte zde.


Obsah kurzu

Během celého kurzu proberete učebnici Complete PET z nakladatelství Cambridge University Press, pomocí níž procvičíte všechny části Cambridge zkoušky, kterou jste si vybrali. Budete vědět, jak přistupovat k jednotlivým typům cvičení a tyto strategie si nacvičíte. Zopakujete si veškerou gramatiku, kterou budete k úspěšnému složení zkoušky potřebovat a slovní zásobu podle témat dané zkoušky.


Struktura kurzu

Kurz probíhá jedenkrát za týden ve 3 vyučovacích hodinách a  po jeho ukončení kandidáti skládají zkoušku. Každý den kurzu probíhá ve třech 45 minutových blocích oddělených krátkými přestávkami. Během jednoho bloku se bude probírat zhruba jedna strana učebnice.  Budete pracovat ve dvojicích, skupinách i individuálně, tak, abyste byli po celou dobu co nejaktivnější a byli co nejvíce zapojení. Lekce jsou zaměřeny na aktivitu účastníků kurzu.


Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 12 účastníků, což zajišťuje maximální aktivitu každého účastníka.


Lektoři

Naši lektoři jsou Cambridge examinátoři a to jak čeští učitelé, jejichž angličtina je minimálně na jazykové úrovni C1 velmi pokročilý (pro přípravné kurzy CAE vždy na úrovni C2 rodilý mluvčí), tak rodilí mluvčí.  Examinátoři zkoušek Cambridge Vám přinesou přesné informace o zkoušce, tipy a triky, jak zkoušku složit a bohaté zkušenosti s ní.


Učebnice

V kurzu budete používat učebnici Complete PET (úroveň B1 mírně pokročilý) Všechna cvičení odpovídají cvičením v testech Cambridge, po celou dobu tedy na test připravují, a to zajímavým a komunikativním způsobem. Součástí knihy je přehled gramatiky, typů textů pro část Writing, ukázky testů Speaking atd. 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.
 

Complete PET.jpg
 

Doplňkové materiály

Výuka bude dále doplněna o cvičení zejména na procvičení gramatiky. Všechny doplňkové materiály vycházejí z formátů Cambridge zkoušek. Budou vám pravidelně zadávány domácí úkoly.
 

Knihovna

Jako účastníci kurzu můžete zdarma využívat knihovnu jazykové školy Cloverleaf, kde najdete knihy s dalšími doporučenými gramatickými cvičeními a testy z minulých let, na kterých si můžete své znalosti dále prohlubovat, např. Testbuilder (na všech úrovních, www.macmillan.com), Practice Tests (na všech úrovních, www.cambridge.org), Test Trainers atd.
 

K doplňkovému samostudiu

K samostudiu můžete využít řadu testů z minulých let a přípravných testů na webových stránkách Cambridge English.

Dále doporučujeme testy z následujících webových stránek: www.floe-joe.co.uk, www.examenglish.com nebo www.helpforenglish.cz.