Dárkové poukazy.jpg KPV.png Pomaturitní studium angličtiny Semináře pro učitele.jpg Dětské kurzy.jpg
> Jazykové kurzy > Přípravné kurzy na státní maturitu

Přípravné kurzy na státní maturitu

Tento přípravný kurz je určen studentům posledních ročníků gymnázií a středních škol, kteří budou skládat svou maturitní zkoušku z angličtiny. Kurz jim pomůže zopakovat a prohloubit své dosavadní znalosti angličtiny a získat potřebnou sebedůvěru ke složení důležité zkoušky.

Přípravný kurz na státní maturitu

Tento přípravný kurz je určen studentům maturitních ročníků středních škol, kteří budou skládat státní maturitní zkoušku z anglického jazyka. Kurz je zaměřen na rozvíjení dovedností potřebných k úspěšnému složení všech částí maturity z anglického jazyka. Osvojíte si nejen gramatiku a slovní zásobu, ale také nezbytné techniky a strategie pro jednotlivé části maturitní zkoušky. Náplní kurzu budou všechny tři části maturity: didaktický test, ústní zkouška a písemná práce. V rámci kurzu budete mít příležitost vyzkoušet si několik maturitních testů s vyhodnocením.

Trvání kurzu: JednoletýDen: úterý nebo čtvrtek
Hodina: 15:15-16:45Rozsah: 1x2 vh / týden
Úroveň: od úrovně B1

Tento kurz není zakončen zkouškou. Zkoušku samostatně lze objednat zde

Cena 4 450 Kč Více o kurzu

1-20
bb2.png bb3.png OPVK_rgb.png
Reference

ČEZ, RWE, OKD, UPC, Dalkia, Arcelor Mittal, Autoheller, Bochemie, Český rozhlas, Povodí Odry, Siemens, Vítkovice tours, Severomoravské vodovody a kanalizace, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vítovické slévarny, ČSOB a mnoho dalších…