DOD.jpg Prázdnin.kurzy.png Dětské kurzy.jpg KPV.png Pomaturitní studium angličtiny Dárkové poukazy.jpg Semináře pro učitele.jpg
Přehled učebnic

Přehled nejpoužívanějších učebnic

Učebnice všeobecné angličtiny – úroveň začátečníci až pokročilí

Obal knihy: New English FileNew English File
(Pomaturitní studium)

Moderní učebnice se spoustou zajímavých aktivit a poslechů zaměřených na komunikaci v anglickém jazyce již od nejnižších úrovní. Krátké lekce se spoustou zajímavých témat jsou zárukou, že v rámci hodin proberte všechno důležité. Poslední část každé lekce se zaměřuje na praktická témata od objednávky v restauraci na úrovni začátečník po vyřizování stížností na úrovni středně pokročilý. Učebnice je atraktivně zpracovaná s přehledem gramatiky a nejdůležitější slovní zásoby na konci a samozřejmostí je rovněž anglicko-český slovníček. Pracovní sešit obsahuje doplňková cvičení a je opatřen CD-ROMem, na kterém se můžete otestovat, procvičit si výslovnost, či podívat se na krátké filmy. New English File je učebnice se vším, co potřebujete. Lepší titul na trhu momentálně nenajdete!

 

face2face (Kurzy pro veřejnost, firemní a individuální výuka)

Učebnice face2face je určena dospělým uživatelům angličtiny a je postavena na principu komunikativního učení. Využívá nejmodernějších metod a praktik k osvojení komunikačních dovedností pro použití ve skutečných každodenních situacích. Výklad a procvičování slovní zásoby a gramatiky je ve vzájemně vyváženém poměru; značný důraz je kladen na poslech a mluvení, kde se pracuje především s obecným a hovorovým jazykem, jak jej rodilí mluvčí slyší a užívají v reálných každodenních situacích.

 

Obal knihy: Language to Go

Language to go
(Kurzy pro veřejnost)

Pokud si u nás vyberete konverzační kurz pravděpodobně se setkáte s učebnicí Language to Go, která je ideální pro komunikaci a rozšíření slovní zásoby, protože ve svých krátkých lekcích zahrne celou řadu témat. Učebnice obsahuje témata týkající se především cestování, každodenního života, ale také zajímavé diskusní náměty, které vás donutí se zapojit. Součástí učebnice je i integrovaný pracovní sešit a gramatický výklad pro samostudium. Učebnice má podporu na internetu, kde se můžete po každé lekci otestovat.


Učebnice pro přípravu na mezinárodní zkoušky

Pro přípravu na mezinárodní zkoušky jsme také vybrali nejlepší dostupné učebnice na trhu. Učebnice rozvíjejí všechny potřebné kompetence i okruhy slovní zásoby. Samozřejmostí jsou přehledné informace ke zkouškám včetně studijních tipů, jak se co nejlépe připravit. Rozšiřuje a upevňuje slovní zásobu, posiluje znalosti mluvnice a rozšiřuje jazykové dovednosti a povzbuzuje sebevědomí studentů. Kombinuje obecnou komunikativní angličtinu s typy aktivit, které procvičují speciální dovednosti nutné pro úspěšné zakončení zkoušky.

 

Complete FCE

Complete FCE je učebnice z nakladatelství Cambridge University Press, které je jediným vydavatelem oficiálních přípravných materiálů a učebnic ke zkouškám Cambridge English. Učebnice poskytuje kompletní FCE přípravu vytvořenou odborníky Cambridgeské univerzity. Je to nejautentičtější přípravná učebnice k dispozici, která tématicky  pokrývá všechny části zkoušky FCE. Učebnice obsahově vychází z tzv. Cambridge Learner Corpus (databáze nejčastěji používaných slov, frází a obratů v anglickém jazyce, včetně obvyklých chyb) a kromě typových cvičení ve formátu zkoušky je součástí knihy i jeden úplný test FCE. Student’s book s odpověďmi obsahuje CD-ROM plný interaktivních cvičení, která umožňují studentům zaměřit se na svou konkrétní obtížnost a pracovat svým vlastním tempem.

 

Complete CAE

Complete CAE je učebnice z nakladatelství Cambridge University Press, které je jediným vydavatelem oficiálních přípravných materiálů a učebnic ke zkouškám Cambridge English. Učebnice poskytuje kompletní CAE přípravu vytvořenou odborníky Cambridgeské univerzity. Je to nejautentičtější přípravná učebnice k dispozici, která tématicky  pokrývá všechny části zkoušky CAE. Učebnice obsahově vychází z tzv. Cambridge Learner Corpus (databáze nejčastěji používaných slov, frází a obratů v anglickém jazyce, včetně obvyklých chyb) a kromě typových cvičení ve formátu zkoušky je součástí knihy i jeden úplný test CAE. Student’s book s odpověďmi obsahuje CD-ROM plný interaktivních cvičení, která umožňují studentům zaměřit se na svou konkrétní obtížnost a pracovat svým vlastním tempem.

 

Business Benchmark

Business Benchmark je třístupňová učebnice, která je ideální jak pro kurzy obchodní angličtiny bez zaměření na certifikát, tak i jako kvalitní materiál pro přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky BEC (Cambridge ESOL: Business English Certificate) a BULATS. Učebnice vás připraví na všechny typy cvičení, které se ve formátu mezinárodních cambridgeských zkoušek objevují, a to v kontextu zajímavých lekcí s tématy z každodenního prostředí firem. Učebnice je k dispozici na různých úrovních; součástí knihy Business Benchmark BULATS je i úplný originální test z ESOL Cambridge.


Výhodný nákup učebnic.

Bohatá knihovna JŠ Cloverleaf Vám nabízí možnost zapůjčení jakýchkoli učebních materiálů, přípravných testů na certifikáty či zjednodušené četby v cizím jazyce. Tituly si můžete za zvýhodněné ceny i objednat.

bb2.png bb3.png OPVK_rgb.png
Reference

ČEZ, RWE, OKD, UPC, Dalkia, Arcelor Mittal, Autoheller, Bochemie, Český rozhlas, Povodí Odry, Siemens, Vítkovice tours, Severomoravské vodovody a kanalizace, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vítovické slévarny, ČSOB a mnoho dalších…