Dárkové poukazy.jpg KPV.png Pomaturitní studium angličtiny Semináře pro učitele.jpg Dětské kurzy.jpg
Podporujeme

Podporujeme

banglakids.pngJazyková škola Cloverleaf se rozhodla podporovat vesnickou školu Koligram, která má v tuto chvíli 36 studentů. Díky dárcovské podpoře mohou bangladéšské děti chodit pravidelně do školy. Děti se ve škole učí číst a psát v místní bengálštině, učí se základům angličtiny, matematiky a všeobecným znalostem. Zároveň je do výuky zahrnuta osvěta v oblasti hygienických návyků.

Pojďme přispět minimálně každý měsíc, který navštěvujeme jazykové kurzy v Cloverleafu!

Váš příspěvek ve výši 1 USD měsíčně pokryje např. výdaje na uniformy, učební pomůcky, plat učitele, vybavení školy, jídlo pro děti během celého školního roku, ale například i na chlívek pro kozu.

Budeme rádi, pokud se společně s námi zapojíte do adresného dárcovství a pošlete libovolný obnos (min. 200 Kč nebo dle vašich možností) na:

  1. na bankovní účet Cloverleaf Limited s.r.o. číslo: 5010131007/2600 pod variabilním symbolem číslo: 55 555. Do zprávy uveďte heslo BANGLAKIDS_Vaše příjmení např. BANGLAKIDS_DOLEZALOVA nebo
  2. osobně k Barboře Doležalové do kanceláře v knihovně, každý den vždy od 8:00 – 16:00 hod.

Více o projektu BanglaKids


Dne 15. 4. 2013 proběhl v naší jazykové škole anglický workshop se studenty a koordinátorkou BanglaKids, paní Jarmilou Szkutovou. Prezentaci můžete shlédnout zde. Jsou v ní obsaženy všechny důležité informace o podpoře vesnické školy Koligram.

BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
BanglakidsBanglakids
1-9 | 10-18 | Vše
bb2.png bb3.png OPVK_rgb.png
Reference

ČEZ, RWE, OKD, UPC, Dalkia, Arcelor Mittal, Autoheller, Bochemie, Český rozhlas, Povodí Odry, Siemens, Vítkovice tours, Severomoravské vodovody a kanalizace, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vítovické slévarny, ČSOB a mnoho dalších…