Dárkové poukazy.jpg KPV.png Pomaturitní studium angličtiny Semináře pro učitele.jpg Dětské kurzy.jpg
> Jazykové kurzy > Kurzy pro děti

Kurzy pro děti

Jazykové kurzy pro děti jsou určeny všem dětem ve věku od 7 do 12 let, které se chtějí učit anglicky. V kurzech mají děti možnost zdokonalit se ve všech jazykových oblastech. Pozornost je rovnoměrně věnována rozvoji mluveného a psaného projevu, porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě. Po druhém roce studia v kurzu pak děti mají možnost složit odpovídající jazykovou zkoušku YLE a obdrží mezinárodní certifikát (poplatek za zkoušku a certifikát je již zahrnut v ceně kurzu). Všechny využívané učební materiály jsou přizpůsobeny této věkové skupině, mají proto vždy velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou zpravidla plné obrázků a krátkých textů, procvičování je často založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží.
 
Více informací o jazykových zkouškách pro děti YLE naleznete zde.

Kurz pro děti YLE Starters + zkouška YLE Starters

Jazykové kurzy pro děti jsou určeny všem dětem ve věku od 7 do 12 let od jazykové úrovně A0, které se chtějí učit anglicky. V kurzech mají děti možnost zdokonalit se ve všech jazykových oblastech. Pozornost je rovnoměrně věnována rozvoji mluveného a psaného projevu, porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě. Po druhém roce studia v kurzu pak děti mají možnost složit odpovídající jazykovou zkoušku YLE a obdrží mezinárodní certifikát (poplatek za zkoušku a certifikát je již zahrnut v ceně kurzu). Všechny využívané učební materiály jsou přizpůsobeny této věkové skupině, mají proto vždy velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou zpravidla plné obrázků a krátkých textů, procvičování je často založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží.

Trvání kurzu: JednoletýDen: pondělí
Hodina: 15:00-16:00Rozsah: 1x1 vh / týden
Úroveň: od úrovně A0

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge - v sudých ročnících v ceně kurzu.

Cena 3 950 Kč Více o kurzu

Kurz pro děti YLE Movers + zkouška YLE Movers

Jazykové kurzy pro děti jsou určeny všem dětem ve věku od 7 do 12 let od jazykové úrovně A1, které se chtějí učit anglicky. V kurzech mají děti možnost zdokonalit se ve všech jazykových oblastech. Pozornost je rovnoměrně věnována rozvoji mluveného a psaného projevu, porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě. Po druhém roce studia v kurzu pak děti mají možnost složit odpovídající jazykovou zkoušku YLE a obdrží mezinárodní certifikát (poplatek za zkoušku a certifikát je již zahrnut v ceně kurzu). Všechny využívané učební materiály jsou přizpůsobeny této věkové skupině, mají proto vždy velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou zpravidla plné obrázků a krátkých textů, procvičování je často založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží.

Trvání kurzu: JednoletýDen: úterý
Hodina: 15:00-16:00Rozsah: 1x1 vh / týden
Úroveň: od úrovně A1

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge - v sudých ročnících v ceně kurzu

Cena 4 450 Kč Více o kurzu

Kurz pro děti YLE Flyers + zkouška YLE Flyers

Jazykové kurzy pro děti jsou určeny všem dětem ve věku od 7 do 12 let od jazykové úrovně A2, které se chtějí učit anglicky. V kurzech mají děti možnost zdokonalit se ve všech jazykových oblastech. Pozornost je rovnoměrně věnována rozvoji mluveného a psaného projevu, porozumění čtenému, gramatice a slovní zásobě. Po druhém roce studia v kurzu pak děti mají možnost složit odpovídající jazykovou zkoušku YLE a obdrží mezinárodní certifikát (poplatek za zkoušku a certifikát je již zahrnut v ceně kurzu). Všechny využívané učební materiály jsou přizpůsobeny této věkové skupině, mají proto vždy velmi hravou a nenásilnou formu. Učebnice jsou zpravidla plné obrázků a krátkých textů, procvičování je často založeno na krátkém doplňování, dokreslování či přiřazování. Zadání jednotlivých cvičení pak kopírují formát zkoušky YLE, takže děti jsou následně při zkoušce zvyklé na tyto typy zadání a nemají problém s pochopením. Výuka je také obohacena celou řadou doplňkových materiálů, aktivit a soutěží.

Trvání kurzu: JednoletýDen: středa
Hodina: 15:00-16:00Rozsah: 1x1 vh / týden
Úroveň: od úrovně A2

Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge - v sudých ročnících v ceně kurzu.

Cena 4 750 Kč Více o kurzu

1-20
bb2.png bb3.png OPVK_rgb.png
Reference

ČEZ, RWE, OKD, UPC, Dalkia, Arcelor Mittal, Autoheller, Bochemie, Český rozhlas, Povodí Odry, Siemens, Vítkovice tours, Severomoravské vodovody a kanalizace, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vítovické slévarny, ČSOB a mnoho dalších…