Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (24.6.2019) jazykových kurzů

690 Kč

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle typu, zaměření, jazykové úrovně, lektora a/nebo dne výuky, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

 

Kurzy pro veřejnost, Pomaturitní / Denní studium a Kurzy pro děti a mládež jsou jednoleté (od září do června), Přípravné kurzy na zkoušky jsou jednoleté, tříměsíční nebo týdenní.

Přípravný kurz na zkoušku, 1x týdně 3 vyuč. hod.

Příprava na CPE (bez zkoušky)
Školní rok:
2018 - 2019
Úroveň:
C2 rodilý mluvčí
Délka:
1 rok (září-červen)
Dny:
čtvrtek
Čas:
16:00 - 18:15
Učebna:
Wellington
Lektor:
český lektor nebo rodilý mluvčí

Kapacita:
6 volných z 12 míst celkem
Původní cena: 5379 Kč
Sleva: 690 Kč

Cena s DPH:
4689 Kč

Původní cena 10750 Kč, snížená cena 5379 Kč vzhledem k nástupu v pololetí (leden-červen 2019)

 

Detail kurzu

Elitní kurz pro opravdové odborníky. Je vhodný pro osoby, které již absolvovaly CAE, dlouhodobě se studiu angličtiny věnovaly či pobývaly studijně v zahraničí. Naši nejlepší lektoři Vám pomohou se připravit na nejvyšší jazykovou zkoušku CPE za pomocí nejkvalitnějších učebnic a materiálů z předešlých zkoušek. Kurz se bude zabývat všemi částmi zkoušky (Reading and Use of English, Writing, Listening and Speaking) a nabízí spolehlivé otestování před přihlášením na CPE tak, abyste neinvestovali do zkoušky zbytečně.

Tento kurz není zakončen zkouškou. Zkoušku samostatně lze objednat zde.

 

Co Vám kurz přinese

  • Přehled o jednotlivých typech cvičení Cambridge testu.

  • Nacvičíte si strategie, pomocí nichž cvičení zvládnete rychleji a snáze.

  • Projdete si veškerou gramatiku, která se v Cambridge zkouškách může objevit.

  • Zopakujete slovní zásobu a jednotlivá témata ve zkouškách obsažená.

  • Připravíte se na Speaking , naučíte se fráze, které je u této častí vhodné používat a nacvičíte si nejlepší pohotové reakce.
     

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.
 

Termíny registrace

Studium probíhá od září do června. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde.
 

Jazyková úroveň

Tento kurz je vhodný pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni C1 velmi pokročilý podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Svou jazykovou úroveň zjistíte krátkým rozřazovacím testem, který spustíte zde.
 

Obsah kurzu

Během celého kurzu proberete učebnici Objective Proficiency z nakladatelství Cambridge University Press, pomocí níž procvičíte všechny části Cambridge zkoušky, kterou jste si vybrali. Budete vědět, jak přistupovat k jednotlivým typům cvičení a tyto strategie si nacvičíte. Zopakujete si veškerou gramatiku, kterou budete k úspěšnému složení zkoušky potřebovat a slovní zásobu podle témat dané zkoušky.
 

Struktura kurzu

Kurz probíhá jedenkrát za týden ve 3 vyučovacích hodinách a po jeho ukončení kandidáti skládají zkoušku. Každý den kurzu probíhá ve třech 45 minutových blocích oddělených krátkými přestávkami. Během jednoho bloku se bude probírat zhruba jedna strana učebnice.  Budete pracovat ve dvojicích, skupinách i individuálně, tak, abyste byli po celou dobu co nejaktivnější a byli co nejvíce zapojení. Lekce jsou zaměřeny na aktivitu účastníků kurzu.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 12 účastníků, což zajišťuje maximální aktivitu každého účastníka.
 

Lektoři

Naši lektoři kurzu CPE jsou rodilí mluvčí a zároveň Cambridge examinátoři, a tudíž jsou schopni nabídnout spolehlivé a přesné informace týkající se přípravy na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge. Rodilí mluvčí jsou kvalifikovaní lektoři splňující podmínky pro úspěšné vzdělávání studentů, tzn., mají vysokoškolské vzdělání a praxi v oboru či mezinárodně uznávané jazykové zkoušky pro výuku anglického jazyka jako je CELTA, DELTA, apod.
 

Učebnice

V kurzu budete používat učebnici Objective Proficiency. Všechna cvičení odpovídají cvičením v testech Cambridge, po celou dobu tedy na test připravují, a to zajímavým a komunikativním způsobem. Součástí knihy je přehled gramatiky, typů textů pro část Writing, ukázky testů Speaking atd. 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.
 

Objective Proficiency.jpg
 

Doplňkové materiály

Výuka bude dále doplněna o cvičení zejména na procvičení gramatiky. Všechny doplňkové materiály vycházejí z formátů Cambridge zkoušek. Budou vám pravidelně zadávány domácí úkoly.


Knihovna

Jako účastníci kurzu můžete zdarma využívat knihovnu jazykové školy Cloverleaf, kde najdete knihy s dalšími doporučenými gramatickými cvičeními a testy z minulých let, na kterých si můžete své znalosti dále prohlubovat, např. Testbuilder (na všech úrovních, www.macmillan.com), Practice Tests (na všech úrovních, www.cambridge.org), Test Trainers atd.
 

K doplňkovému samostudiu

K samostudiu můžete využít řadu testů z minulých let a přípravných testů na webových stránkách Cambridge English.

Dále doporučujeme testy z následujících webových stránek: www.floe-joe.co.uk, www.examenglish.com nebo www.helpforenglish.cz.

Nejvyhledávanější kurzy:

 

Pomaturitní studium

Pomaturitní / Denní studium je se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí a je určeno jak absolventům středních škola tak všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny bez ohledu na věk a jazykové znalosti. Studium nabízíme ve všech jazykových úrovních. Studium probíhá po celý akademický rok vždy od září do června a hlavním cílem programu je složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English (KET, PET, FCE, CAE nebo CPE), která je již v ceně kurzu. V kurzu se pod vedením špičkových českých i zahraničních lektorů využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů.

 

Kurzy pro veřejnost

Výuka v kurzech pro veřejnost probíhá od září do června v rozsahu od 2 do 4 vyučovacích hodin týdně. Kurzy jsou rozděleny do jednotlivých úrovní a jsou vedeny kvalifikovanými českými i zahraničními lektory. Jejich výhodou je práce v malých skupinkách (max. 12 účastníků, průměr 8), čímž je mimo jiné zajištěna maximální kvalita a intenzita výuky. Obsah i tempo výuky jsou lektorem aktuálně přizpůsobeny tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám a nárokům dané skupiny.

 

Přípravné kurzy na zkoušku

Přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům, kteří se rozhodli zakončit své studium jednou z mezinárodně platných jazykových zkoušek. V těchto kurzech Vás seznámíme s formátem zkoušek a připravíme na jejich absolvování. V rámci kurzu Vás před přihlášením na zkoušku zdarma otestujeme a určíme, zda jste schopni zkoušku úspěšně absolvovat. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory, z nichž někteří jsou zároveň ústními examinátory Cambridgeských zkoušek, což zaručuje nejkvalitnější přípravu ke zkoušce.