Zapomenuté heslo.

Ještě nemáte účet? Registrovat
Nebo se přihlaste pomocí Facebooku:


Zásady ochrany osobních údajů
Uživatel

Dnešní sleva (24.5.2019) jazykových kurzů

1000 Kč

Pro vyhledání nejvhodnějšího kurzu použijte filtry vlevo. Kurz můžete vyhledat podle typu, zaměření, jazykové úrovně, lektora a/nebo dne výuky, který Vám nejvíce vyhovuje.

 

Pokud si nejste jisti svou jazykovou úrovní, udělejte si rozřazovací test ZDE.

 

Kurzy pro veřejnost, Pomaturitní / Denní studium a Kurzy pro děti a mládež jsou jednoleté (od září do června), Přípravné kurzy na zkoušky jsou jednoleté, tříměsíční nebo týdenní.

Přípravný kurz na zkoušku, 1x týdně 4 vyuč. hod.

Příprava na CAE se zkouškou
Školní rok:
2018 - 2019
Úroveň:
C1 velmi pokročilý
Délka:
3 měsíce (duben-červen)
Dny:
čtvrtek
Čas:
16:00 - 19:15
Učebna:
Dublin
Lektor:
český lektor nebo rodilý mluvčí
Předpokládaný termín zkoušky:
červen 2019

poslední volná místa
Kapacita:
5 volných z 12 míst celkem
Cena s DPH
7450 Kč

Detail kurzu

Tento balíček s cenovým zvýhodněním zahrnuje přípravný kurz s celkovým počtem 40 vyučovacích hodin a zkoušku CAE. Metodicky propracovaný obsah kurzu zaručuje kvalitní přípravu na všechny dílčí části zkoušky. Součástí výuky budou také užitečné tipy a triky „jak na to“ a analýza nejčastějších chyb u písemné i ústní části zkoušky. Kvalifikovaní lektoři, kteří jsou také certifikovanými examinátory zkoušek Cambridge English a znají tedy formát zkoušky nejlépe, se zaměří na všechny části zkoušky CAE, tj. reading, writing, use of English, listening a speaking, což podstatně zvýší vaše šance při složení zkoušky.
 

 • Termín kurzu: 28.3. - 6.6. 2019

 • Termín písemné zkoušky CAE computer-based: 15. 6. 2019

 • Termín ústní části zkoušky CAE computer-based: 7.6. - 16.6. 2019

 • Termín písemné části zkoušky CAE paper-based: 12.6. 2019

 • Termín ústní části zkoušky CAE paper-based: 7.6. - 16.6. 2019

 • Výuka bude probíhat v těchto dnech: 

 • 28.3., 4.4., 11.4., 25.4., 2.5., 9.5., 16.5., 23.5., 30.5., 6.6. 2019


Tento kurz je zakončen zkouškou Cambridge (v ceně kurzu). 
 

Co Vám kurz přinese

 • Přehled o jednotlivých typech cvičení Cambridge testu.

 • Nacvičíte si strategie, pomocí nichž cvičení zvládnete rychleji a snáze.

 • Projdete si veškerou gramatiku, která se v Cambridge zkouškách může objevit.

 • Zopakujete slovní zásobu a jednotlivá témata ve zkouškách obsažená.

 • Připravíte se na Speaking , naučíte se fráze, které je u této častí vhodné používat a nacvičíte si nejlepší pohotové reakce.
   

Přihlášení

Do kurzu se můžete přihlásit online kliknutím na tlačítko Objednat nebo osobně na studijním oddělení JŠ Cloverleaf. Po přihlášení Vám bude zaslán potvrzovací mail s údaji o platbě.
 

Termíny registrace

Nejpozději do týdne před zahájením kurzu. Přihlásit se je možné i do již probíhajícího kurzu. Nepropásněte také naši letní slevovou akci 100 Happy days, v rámci které můžete získat slevu až 1000 Kč. Více informací o slevové akci 100 Happy days naleznete zde
 

Jazyková úroveň

Intenzivní kurz je vhodný pro studenty s minimální jazykovou znalostí na úrovni C1 velmi pokročilý podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Kurz mohou navštěvovat i studenti s nižší jazykovou znalostí, nicméně v tomto případě nemůžeme garantovat úspěšné složení jazykové zkoušky CAE v plánovaném termínu. Jestliže jste ještě nedosáhli odpovídající jazykové úrovně C1, a přesto máte o složení zkoušky CAE zájem, doporučujeme Roční přípravný kurz ke zkoušce CAE nebo Roční přípravný kurz se zkouškou CAE. 
 

Svou jazykovou úroveň si potvrdíte krátkým rozřazovacím testem, který spustíte zde.
 

Obsah kurzu

Během 40 vyučovacích hodin kurzu, proberete učebnici Compact z nakladatelství Cambridge University Press (www.cambridge.cz), pomocí níž procvičíte všechny části Cambridge zkoušky, kterou jste si vybrali. Budete vědět, jak přistupovat k jednotlivým typům cvičení a tyto strategie si nacvičíte. Zopakujete si veškerou gramatiku, kterou budete k úspěšnému složení zkoušky potřebovat a slovní zásobu podle témat dané zkoušky.
 

Struktura kurzu

Kurz probíhá jedenkrát za týden ve 4 vyučovacích hodinách a po jeho ukončení kandidáti skládají zkoušku. Každý den kurzu probíhá ve dvou devadesátiminutových blocích oddělených 15-ti minutovou přestávkou. Každý den budete pracovat na jedné lekci učebnice, a to ve dvojicích, skupinách i individuálně, tak, abyste byli po celou dobu co nejaktivnější a co nejvíce zapojení.
 

Počet účastníků kurzu

V kurzu bude maximálně 12 účastníků, což zajišťuje maximální aktivitu každého účastníka.
 

Lektoři

Naši lektoři jsou Cambridge examinátoři, a to jak čeští učitelé, jejichž angličtina je na jazykové úrovni C2 rodilý mluvčí, tak rodilí mluvčí. Examinátoři zkoušek Cambridge Vám přinesou přesné informace o zkoušce, tipy a triky, jak zkoušku složit a bohaté zkušenosti s ní.
 

Učebnice

V kurzu budete používat učebnici Compact Advanced 2nd Edition, která obsahuje 10 lekcí. Všechna cvičení odpovídají cvičením v testech Cambridge, po celou dobu tedy na test připravují, a to zajímavým a komunikativním způsobem. Součástí knihy je přehled gramatiky, typů textů pro část Writing, ukázky testů Speaking atd. 
 

Učebnice je možné zakoupit za zvýhodněné ceny přímo ve škole. Cena učebnice není součástí kurzovného.
 

Compact Advanced.jpg
 

Doplňkové materiály

Výuka bude dále doplněna o cvičení zejména na procvičení gramatiky. Všechny doplňkové materiály vycházejí z formátů Cambridge zkoušek. Budou Vám pravidelně zadávány domácí úkoly.
 

Knihovna

Jako účastníci kurzu můžete zdarma využívat knihovnu jazykové školy Cloverleaf, kde najdete knihy s dalšími doporučenými gramatickými cvičeními a testy z minulých let, na kterých si můžete své znalosti dále prohlubovat, např. Testbuilder (na všech úrovních, www.macmillan.com), Practice Tests (na všech úrovních, www.cambridge.org), Test Trainers atd.
 

K doplňkovému samostudiu

K samostudiu můžete využít řadu testů z minulých let a přípravných testů na webových stránkách Cambridge English.

Dále doporučujeme testy z následujících webových stránek: www.floe-joe.co.uk, www.examenglish.com nebo www.helpforenglish.cz.

Nejvyhledávanější kurzy:

 

Pomaturitní studium

Pomaturitní / Denní studium je se zaměřuje na prohloubení a zdokonalení jazykových znalostí a je určeno jak absolventům středních škola tak všem zájemcům o velmi intenzivní studium angličtiny bez ohledu na věk a jazykové znalosti. Studium nabízíme ve všech jazykových úrovních. Studium probíhá po celý akademický rok vždy od září do června a hlavním cílem programu je složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English (KET, PET, FCE, CAE nebo CPE), která je již v ceně kurzu. V kurzu se pod vedením špičkových českých i zahraničních lektorů využívají nové a kvalitní materiály včetně předešlých testů.

 

Kurzy pro veřejnost

Výuka v kurzech pro veřejnost probíhá od září do června v rozsahu od 2 do 4 vyučovacích hodin týdně. Kurzy jsou rozděleny do jednotlivých úrovní a jsou vedeny kvalifikovanými českými i zahraničními lektory. Jejich výhodou je práce v malých skupinkách (max. 12 účastníků, průměr 8), čímž je mimo jiné zajištěna maximální kvalita a intenzita výuky. Obsah i tempo výuky jsou lektorem aktuálně přizpůsobeny tak, aby co nejlépe odpovídaly potřebám a nárokům dané skupiny.

 

Přípravné kurzy na zkoušku

Přípravné kurzy jsou určeny zejména studentům, kteří se rozhodli zakončit své studium jednou z mezinárodně platných jazykových zkoušek. V těchto kurzech Vás seznámíme s formátem zkoušek a připravíme na jejich absolvování. V rámci kurzu Vás před přihlášením na zkoušku zdarma otestujeme a určíme, zda jste schopni zkoušku úspěšně absolvovat. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými lektory, z nichž někteří jsou zároveň ústními examinátory Cambridgeských zkoušek, což zaručuje nejkvalitnější přípravu ke zkoušce.